Promocja!

AudioBook (MP3_CD)

35,00  z VAT

Audiobook(CD) Odludek to powieść o żołnierzu i kryzysie wartości. Książkę przeczytał Przemysław Bluszcz. 37 godzin materiału. Sprawdź opinie…

Na stanie

Kategoria: Tag:

Opis

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=J06-lKfQTw0[/embedyt]

Audiobook (MP3_CD) ODLUDEK- Przemysław Bluszcz

Powieść o chłopcu, który usiłował zostać żołnierzem, i człowieku, który przechodzi swoją drogę. Od zachwytu ideą przez obłęd odkrytego absurdu do gorzkiego smaku rozczarowania. Finał jednak nie jest oczywisty.

Audiobook powieści Odludek. Solitary Soldier został nagrany dzięki uprzejmości znanego aktora Przemysława Bluszcza w studio nagrań Pick a Voice, w Warszawie. W efekcie powstało 37 godzin gotowego materiału. Dobra książka w połączeniu z talentem aktora dała nową jakość i szczególną aurę spotkania z powieścią. Słuchając audiobooka Odludek. Solitary Soldier trudno nie oprzeć się wrażeniu, że aktor polubił materię z jaką przyszło mu się zmierzyć.

Powieść dla odważnego czytelnika

Czy stąpając po śladach bohatera, błądząc z nim jego ścieżkami, Czytelnik dotrze do tego samego co on celu? Dojdzie do tych samych wniosków?

W powieści splatają się wątki wojenne z czasu interwencji w Iraku i Afganistanie z silnie zarysowanym motywem realiów sił specjalnych, a także obyczajowe i etnograficzne, w których sportretowano Polskę schyłku XX i początku XXI wieku. Tę prowincjonalną – z czułością drobiazgowego pejzażysty, i tę wielkoformatową – z zadumą nad jej kondycją.

Przez główny nurt wydarzeń przeziera delikatnie tło historyczne. Pozbawione mocnych kotwic w warstwie faktograficznej nie przytłacza gąszczem szczegółów, lecz tworzy subtelny kontekst, dzięki któremu strumień akcji nabiera wyrazistości, naprowadza na nowe tropy i znaczenia.

Audioteka- Audiobook online

Powieść jako audiobook w wersji online debiutowała w Audiotece. Słuchacze zostali postawieni przed prawdziwym wyzwaniem koncentracji uwagi podczas 37 godzinnej podróży z Odludek. Solitary Soldier w interpretacji Przemysława Bluszcza. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na stronie Audioteki.

Polecany audiobook na Storytel

Drugą platformą umożliwiającą poznanie audiobooka powieści Odludek. Solitary Soldier stało się Storytel. Wydaje się, że kilkadziesiąt godzin słuchania książki w mniejszym stopniu odstrasza, niż 1128 stron wersji tradycyjnej. Audiobook nie zawiera dodatków w postaci wykazu broni i sprzętu wojskowego oraz indeksu jednostek wojskowych wymienionych w powieści.

Powieść wielowymiarowa

Powieść pulsuje dwoistością, niejednorodną naturą wszystkiego, co czasem z lenistwa lub z upodobania do prostych rozwiązań próbuje się sprowadzić do jednego wymiaru. Tymczasem wszystko ma drugie dno i swoją przeciwwagę.

Wywiad z Przemysławem Bluszczem na YouTube

Na kanale YouTube (Odludek. Solitary Soldier) znajdziecie państwo wywiad z aktorem Przemysławem Bluszczem, który zinterpretował i nagrał dźwiękową wersję powieść Odludek. Audiobook jest dostępny w formie CD oraz na platformach Audioteka i Storytel. Wywiad z aktorem mistrzowsko poprowadził Juliusz Ćwieluch, dziennikarz tygodnika Polityka.

 

Informacje dodatkowe

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 3 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AudioBook (MP3_CD)”

Może spodoba się również…